Kristen pro 'Interview Magazine'

5. října 2009 v 15:08 | Bella |  Kristen Stewart
Devatenáctiletá Kristen Stewart získala místo v pop-kulturní historii. Právě toto jí Devatenáctiletá Kristen Stewart získala místo v pop-kulturní historii. Právě toto jí způsobila její hlavní role ve filmu Twilight, film založený na populárních knihách o upírech, vlcích a dospívajícím životě ve městě Forks ve Washingtonu. Postava Stewart, Bella je nováčkem ve Forks a právě tam se musí vyrovnat s novou školou a skutečností, že její budoucí přítel Edward Cullen, kterého hraje Robert Pattinson je 104 let starý a nesmrtelný upír.

Vzhledem k tomu, že Twilight posedlost stále neklesá, a pořád ovlivňuje mladou společnost. Překvapující je, že úspěch filmu není všechny (s dnešním dnem si film vydělal už 380 milionů dolarů po celém světě). Stejně tak, že další díly už jsou na obzoru: New Moon, který bude v kinech v listopadu a Eclipse v příštím roce. Ale rostoucí šílenství Twilight má i nějaké nevyhnutelné důsledky:


Za posledních 12 měsíců se o Stewart píše ve všech bulvárech a je středem pozornosti. Ve skutečnosti, se i spekuluje o tom, že Kristen a Robert Pattinson jsou spolu i v reálném životě. Koupili dům? A budou se brát? Tohle se o nich psalo v září. Mezi natáčením Twilight pokračování, Kristen hrála Joan Jett v novém rockovém filmu od Florii Sigismodi - biografický snímek o kapele The Runaways. Dokonce si pro film i ostříhala a obarvila vlasy na Jett ze 70.let a právě díky tomuto Kristen získala i hodně mediální kritiky.

Stewart vyrůstala v Los Angeles v Hollywoodu se svou mámou vedoucí režie a jejím otcem, televizním ředitelem a tak už jako malá projevila zájem o práci před kamerou. Její druhý film, od Davida Finchera z roku 2002, Panic Room, v němž si zahrála s Jodie Foster chytrou a moudrou dceru. Brzy se ukázalo, že je schopná hrát jako malá, je inteligentní, ale není předčasná. Její výkon rychle odešel z centra projektů, jako to bylo s filmem od Sean Penna, Into the Wild (2007) a letošního Adventureladu.

Na oslavu 40. výročí časopisu INTERVIEW jsme s režisérem, spisovatelem a fotografem Dennisem Hoppere sepsali tento příběh. Miláček nám vyhověl. Mluvil se Stewart, která teď natáčí Eclipse ve Vancouveru.

Než začneme, mám šestiletou dceru, která se málem zbláznila když se dozvěděla, že Vás mám na telefonu. Je na druhé straně, mohla by si ji pozdravit?
Stewart: Jo, jistě.
Jmenuje se Galen.
Stewart: Ahoj! Jak se máš?
Galen: Dobře.
Stewart: Opravdu mě moc těší, Galen. (pauza) Ahoj?
Galen: Ahoj!
Je hodně rozrušená.
Stewart: Wow, já jsem taky nervózní!
Jste z ní nervózní?
Stewart: Jo. Mám z dětí trošku strach. Nevěděla jsem, co říct.

Dobře, ale děkuju Vám moc. Jak se máš?

Stewart: Mám se dobře. Nejsem moc dobrá v rozhovorech, ale tohle bude úlet. Co s tím chcete udělat? Nemáte představu jak je to pro mě super.

No, jsi opravdu moc dobrá herečka a moje dcera je tvoje největší fanynka, tak jsem si myslel, co to sakra je? (smích) obvykle to nedělám, ale musím se hned zeptat jak moc na tebe působí Twilight? Nemusíte být mírná.
Stewart: Je smutné, že se cítím tak znuděná, protože Twilight je doslova v každém rozhovoru v posledních dnech at už potkám někoho nového nebo někoho koho jsme dlouho neviděla. První věci kterou jim chci říct je: "Je to šílený! Ale jako člověk s tím nemůžu nic dělat!" Ale pak si sama pro sebe řeknu ´Sakra, drž hubu.´

Podáváte opravdu báječné vystupování. Vzhledem k tomu, že když jste natáčela Twilight, nevěděla jste, že bude pokračování. Bylo pro Vás těžké se dostat zpět do postavy?
Stewart: Já jsem se vlastně vždycky zajímala trochu víc a dlouhodobě, a ne třeba jako herec v televizním seriálu. Ale série Twilight je super protože víš, že už byli všechny knihy napsané. A mám mezi nimi přestávky. Je to trochu depresivní, že ztratím postavu v okamžiku, kdy ji poznávám. Obvykle je to na konci filmu, jako kdyby jste zrovna poznali tu vaši postavu a pak je to nakonec hotovo. Takhle to bylo u Twilight a pak se to stalo znovu u New Moon. Pokaždé, když se moje postava Bella stala jiným člověkem, poznala jsem ji a vzala ji na další úroveň.

Byla jsi schopná to udělat? Nebo se cítíš pod větším tlakem na natáčení dalších dílů?
Stewart: Nemám pocit, že bych byla pod nějakým tlakem víc než obvykle. Je to pro mě typické. Obvykle to co Vás pohání a zodpovídá za vás jsou lidi, se kterými pracujete. Ale v podstatě teď nezodpovídám za to, ale i za knihu, která spojuje svět. Je to šílený koncept. Jsou určité věci ve Twilight. Stejně tak jako jsem hrdá na tento film a mám ho ráda, mám pocit, jako kdybych si toho vzala příliš moc. Mám pocit, že právě teď vím, jaká Bella je. Ale většina scénáristů tvrdí, že ví jaká Bella je, protože je to psáno v první osobě. Všechny ty dívky co tvrdí že mají ten pocit, že ví jaká je to postava. Je to jako: "Jak mám sakra vědět, jací jsou ostatní? Je to nemožný!" Ale rozhodla jsem se, že pokud budu celou dobu upřímná, není se za co stydět.

Twilight knihy jsou trochu temné.
Stewart: Ale filmy nejsou zase tak temné, všichni jsme rádi, že jsou filmy. Ale je hezké se na to dívat a vidět jak dvě osoby hledají útěchu v tom absolutním chaosu. Myslím, že je to spíš k otázce o motivaci mezi dvěma lidma z nichž se každý věnuje něčemu jinému. Stojím za vším, co dělají. Musela jsem si to všechno v hlavě odůvodnit, jinak bych to nemohla hrát. Nejpodivnější je na tom ta dominance a masochismus. Chci tím říct, že si musíte uvědomit, že to knihu čtou jedenáctileté holky a nemusí si scény představovat jako milostné předehry. Ale pak je tu ještě část, která to vidí jako milostnou předehru. Ale je to dost temný, prudká předehra. (smích). Je to zábava hrát na dvě strany. Chci říct, že nevím jaké to je mít za přítele upíra, protože to není něco, co někdo někdy pozná. Ale je to legrační, myslím tím to, že některým divákům je 10 let a až se na to podívají za pár let, uvědomí si, že je to jinak myšleno a že to tak dříve neviděli.

No, dostaneš hodně pozornosti.
Stewart: Jo, je to divný. Je to představa o tom kdo jsem, je to směřováno na mě. Chci mít jistotu, že cokoliv co vyjde z mích úst, jsem řekla přesně to co si myslím. Ve skutečnosti, všechno co řeknu, bude kritizováno a hodnoceno. A vždycky je to špatně. Jsme trošku in-my-head typ člověka. Přála bych si víc chodit na procházky...

Vadí vám, když se vidíte v novinách?
Stewart: Neexistuje nic, co s tím můžete dělat, nechci s nikým mluvit o svém osobním životě a možná to taky tak zanechám.Ale je opravdu důležité nechat si pro sebe to co chcete a udržet to v sobě. Řekla bych, že lidi chtějí vědět, co jsme dělala večer a proto nechodím vůbec ven. Záleží na náladě. Řeknu si "A víš co? Kašlu na to! Budu si dělat co chci." Potom na druhý den asi ale řeknete: "Všichni si myslí, že jsem šla ven jen proto, abych na sebe upoutala pozornost." Ale myslím, že jsem jako normální člověk.

Díval jsem se na všechny filmy ve kterých jste hrála a pracovala jste s několika mimořádně talentovanými lidmi: Patricia Clarkson - bože ona je tak skvělá herečka, a Jodie Foster. Opravdu báječní lidé. A všechny vaše výkony jsou tak odlišné. Začala jste v devíti letech. Nebylo to, jako kdyby jste byla nucena od rodičů?
Stewart: Ne, to vůbec ne.

Vzhledem k tomu že Dean Stockwell je jeden z mých nejlepších přátel, a má opravdu hrůzostrašné příběhy o herectví, když jste byla ještě dítě. Ale přála jste si to dělat ne?
Stewart: Je zvláštní, co čekali, že jim na to řekne malé dítě. Nejsem si jistá, jestli to byl ten přirozený sklon pro mě, ale bylo to něco, do čeho jsme se dostala. Pokud chci být upřímná, ze začátku to pro mě byla legrace. To bylo první, co mi šlo. Moji rodiče byli ta posádka. Oba dva byli bezradní, když jsme s nimi o tom chtěla mluvit. A podporovali všechno co jsme já a moji bratři chtěli dělat. Zdálo se mi to jako legrační, protože jsem vyrůstala na natáčení. A pak jsem vyrostla a začalo to na mě působit jinak. Myslím, že mi bylo 13.

S kým jste studovala? Nebo jste se učila nějak jinak?
Stewart: Ne, šla jsem od toho.

Můžete se tam hodně naučit. Je to to nejlepší místo k učení. Dneska v noci jsem zase viděl Panic Room.
Stewart: Opravdu? Neviděla jsem ho už tak dlouho. Je to druhý film, který jsem dělala. Díky bohu, že v tomhle filmu se mnou byla Jodie Foster,protože jsem na to na natáčení musela pořád myslet. Byla jsem tam sama a doslova jsem na ní visela. Muselo jí to moje sledování štvát. Bylo to jako sledovat domácí video.

Ale byla jste v tom moc dobrá. Líbilo se Vám chodit do školy, když jste pracovala jako dítě?
Stewart: Chodila jsem do veřejné školy mezi Juniory. Vím že jsem na to byla trochu stará, ale právě jsem dokončila střední školu s vyznamenáním. Druhý den jsem hned natáčela maturitní scény pro Eclipse. Všem jsme řekla: "Aby jste věděli, zrovna jsem opravdu dokončila školu a tohle je ten jediný obřad který mám." Vzala jsem si falešné obrázky a poprosila, aby se se mnou ostatní herci vyfotili a potřásli si se mnou rukou, když jsem na sobě měla to oblečení a čepici.

Zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adioma-SB Adioma-SB | Web | 15. listopadu 2009 v 15:46 | Reagovat

u mě na blogu proběhla kontrola SB, myslím, že máš pozastavený blog, jakmile budeš zpět ozvi se mi, jinak si tě mažu

2 simča studynkova simča studynkova | E-mail | 13. ledna 2014 v 15:56 | Reagovat

ahoj jak se máš já dobře co tet delaš já si hra ju na po čí taču tak HLLO.

3 bella bella | E-mail | 12. května 2014 v 5:48 | Reagovat

Díky za nadšení, aby vám nabídnout takové užitečné informace zde.
http://www.frivjuegosnow.com

4 selenagome selenagome | E-mail | Web | 9. února 2015 v 11:19 | Reagovat

Chodila jsem do veřejné školy mezi Juniory. Vím že jsem na to byla trochu stará, ale právě jsem dokončila střední školu s vyznamenáním.
http://www.kizi4school.net
http://kizi200games.com

5 PeteraTtig PeteraTtig | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 3:32 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

6 dafaEmign dafaEmign | E-mail | Web | 12. února 2018 v 10:08 | Reagovat

using viagra in your 20s
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra heart effects
<a href="http://viagrabs.com">viagra dose</a>
can you take viagra while on prozac

7 CanadaOxype CanadaOxype | E-mail | Web | 16. března 2018 v 4:21 | Reagovat

Thanks for your personal marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it, you are a great author.I will make certain to bookmark your blog and will often come back later in life. I want to encourage you continue your great job, have a nice afternoon!

canadian drug store
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>canadian drug store</a>
best online international pharmacies
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">discount canadian pharmacies</a>

8 CanadaOxype CanadaOxype | E-mail | Web | 16. března 2018 v 14:40 | Reagovat

I really like your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to construct my own blog and would like to know where u got this from. appreciate it

onlinecanadianpharmacy.com
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>safe canadian online pharmacies</a>
canadian pharmacy
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">buy prescription drugs from canada</a>

9 Canadianzit Canadianzit | E-mail | Web | 16. března 2018 v 17:49 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with some pics to drive the message home a bit, but other than that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.
best online canadian pharcharmy
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadian pharmacies</a>
walgreens pharmacy <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canadian pharmacy uk delivery</a>

10 cialis canadian pharmacy cialis canadian pharmacy | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 4:08 | Reagovat

Hey there would you mind stating which blog platform you're working with? I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having a hard time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something unique.                  P.S Sorry for getting off-topic but I had to ask!

11 buy levitra 20mg buy levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 11:34 | Reagovat

Article writing is also a fun, if you be familiar with then you can write if not it is difficult to write.

12 levitra 10mg prezzo levitra 10mg prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:03 | Reagovat

I don’t waste my free time in watching videos except I be fond of to read articles or reviews on net and obtain updated from hottest technologies.

13 vardenafil cost vardenafil cost | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:49 | Reagovat

What's up, after reading this awesome article i am as well cheerful to share my knowledge here with colleagues.

14 buy levitra 20mg buy levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:25 | Reagovat

One other technique for advertising your blog is posting comments on different directories with your website link.

15 buy generic levitra buy generic levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 15:14 | Reagovat

When I saw this site having amazing quality YouTube video lessons, I decided to watch out these all video tutorials.

16 levitra 20mg bayer prezzo levitra 20mg bayer prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:07 | Reagovat

I’m gone to inform my little brother, that he should also go to see this blog on regular basis to take updated from hottest information.

17 buy 10mg levitra buy 10mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:38 | Reagovat

Hi there, it's understandable paragraph along with this YouTube video; I can’t think that one can not understand this effortless post having with video sample.

18 buy levitra 10 mg buy levitra 10 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:08 | Reagovat

There is also one other technique to increase traffic in support of your webpage that is link exchange, thus you as well try it

19 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:22 | Reagovat

Hello, is it rite to simply study from books not to visit world wide web for latest updates, what you say friends?

20 cheap 20 mg levitra cheap 20 mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:07 | Reagovat

Its extremely good  YouTube video in terms of features, really good, its quality is genuinely appreciable.

21 buy vardenafil buy vardenafil | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:02 | Reagovat

This piece of writing is related to web programming is truly nice for me as I am website developer. Thanks for sharing keep it up.

22 buy generic levitra buy generic levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:20 | Reagovat

Awesome! Its really remarkable article, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing.

23 vardenafil online vardenafil online | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:37 | Reagovat

Hi, every time i used to check web site posts here early in the break of day, for the reason that i like to find out more and more.

24 cheap 10 mg levitra cheap 10 mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:24 | Reagovat

It's not my first time to pay a visit this site, i am visiting this web page dailly and take pleasant facts from here every day.

25 prezzo levitra 20 mg prezzo levitra 20 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:55 | Reagovat

In YouTube video embed code you can also specify parameters in accordance to your desire like width, height or even border colors.

26 buy vardenafil online buy vardenafil online | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:11 | Reagovat

If you are interested to learn Web optimization techniques then you should read this paragraph, I am sure you will take much more from this article concerning Search engine optimization.

27 prezzo levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:27 | Reagovat

If you are going for best contents like I do, only pay a quick visit this website daily for the reason that it offers feature contents, thanks

28 buy levitra generic buy levitra generic | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:43 | Reagovat

Genuinely programming is nothing except it’s a logic, if you obtain grip on it then you are the professional else nil.

29 coupon levitra coupon levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:05 | Reagovat

Truly when someone doesn’t be aware of afterward its up to other visitors that they will assist, so here it takes place.

30 vardenafil vardenafil | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 4:37 | Reagovat

Hurrah, that’s what I was exploring for, what a information! present here at this blog, thanks admin of this web page.

31 10 mg levitra 10 mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:09 | Reagovat

Some visitors are keen to watch comic video clips, however I like to watch terrible videos on YouTube.

32 buy 20mg levitra buy 20mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:25 | Reagovat

Excellent way of telling, and pleasant paragraph to get facts regarding my presentation focus, which i am going to deliver in school.

33 levitra buy levitra buy | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:05 | Reagovat

What's up, thanks for all the people, I will upload many more video lessons in upcoming days, admin

34 cheap levitra 10 mg cheap levitra 10 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 10:30 | Reagovat

Such are in fact cool YouTube video tutorials, its my luck to pay a quick visit this website and finding such awesome YouTube video lessons.

35 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 21:11 | Reagovat

I and my mates watch the soccer  game clips at YouTube all the time, because they have in nice quality.

36 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 23:29 | Reagovat

If some one wants expert view concerning blogging and site-building after that i suggest him/her to go to see this blog, Keep up the fastidious job.

37 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 1:49 | Reagovat

Can any one let know me that is there any online classes for Web optimization, because I would like to learn more about SEO.

38 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 6:08 | Reagovat

In support of my study reasons, I every time used to download the video lectures from YouTube, because it is effortless to fan-out from there.

39 Jameswhilt Jameswhilt | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 13:29 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama