Popcorn - duben 2009

28. března 2009 v 16:19 | Bella |  Časopisy
V novém vydání časopisu Popcorn - 4/09 najdete mega plakát sourozenců Cullenových, článek - 13 temných tajemství hvězd filmu Stmívání a rozhovor s Robertem Pattinsonem (viz ukázka níže). Časopis stojí 46,90 Kč.
ROBERT PATTINSON - "ZAC EFRON BY BYL ÚŽASNÝ UPÍR!"

Robert Pattinson (22) je nejžhavější hollywoodský nováček! Od jeho role ve "Stmívání" je tento britský herec oslavován jako kultovní hvězda! Což se tomuto filmovému upírovi moc nelíbí, jak prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Popcorn...

Od úspěchu filmu "Stmívání" je z tebe superstar. Počítal jsi s takovým megaúspěchem?
Ne! Je fakt bláznivé, že lidi může takhle nadchnout upír. (Smích). Tady v L.A. už se pomalu ani neodvážím vyjít na ulici. Jestli se to ještě zhorší, můžu se ale vždycky vrátit zpátky do Londýna. (Smích).

Hrál jsi taky ve filmu "Harry Potter a Ohnivý pohár". Daniel, Rupert a Emma mají díky těmto filmům spoustu fanoušků, ale také hodně povinností - nemáš z toho trochu strach?
Já hraju upíra a upíři jsou zlí, ne hodní. Nejsem žádný statečný nebo hodný kluk. V každém rozhovoru říkám, že je to jenom role, která se mnou nemá skoro nic společného. A to se také nezmění. Jsem takový, jaký jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama